Keibu

Lõhnab kevade moodi juba

Lõhnab kevade moodi juba. Lund pole mitu päeva sadanud. Muff ärkas ka juba. Tegelikult on ta koguaeg üleval olnud. Olen ilusti veematkajuhi paberitega nüüd. Paber palju ei muuda, aga saadud kogemus ja praktika on hindamatu. Samuti nagu need ägedad sõbrad, kes on tulnud.

Käisime talvel natuke sõitmas ka, no et ikka käsi soe oleks. Külmast veest ja riietumisest räägime mõnes järgmises ettekandes. Sel suvel on ikka meie põhiline pesa Tallinnas Lennusadamas. Käime kindlasti mujale ka seiklema, aga ikka nii et huvitav oleks. Niisama 2 tundi Keila jõel värki, meilt ei saa. Sorry, aga see on liiga igav. #Keibu laks telgi, sauna ja tähtedega, on hoopis teine lugu.

Meie laevastik täieneb ka. Põhiliselt ikka süstad, aga ka SUP-d ja kanuu on ka. Üks kivist purjekas ka. Kusjuures, me oskame mööda maismaad ka käia.

Ps. Kui sa oled värske veetegevuse huviline, siis tule küsi nõu. Anname.Kohe

läheb lahti vähemalt 16 suurepärast nädalavahetust ja lugematu arv teisi suurepäraseid hetki, mida püüda ja meenutada. Kirjuta meile või helista. Sõpsiks võid ka hakata ja kodukontoris hulluvaid sõpru õue ajada.

Ja nüüd lõppu meeleolu pilte.

#muff #aerutamine #matkad #lennusadam #suvepäevad

Aitäh

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga